wróżka arkadia tarot
BIOENERGOTERAPIA

BIOENERGOTERAPIA

Bioenergoterapia to bardzo skuteczna metoda uzdrawiania. Nie daje efektów ubocznych ani w trakcie diagnozowania ani w tracie uzdrawiania w przeciwieństwie do tradycyjnych metod leczenia.

Niezależnie z jaką dolegliwością się zmagasz, czy to z cukrzycą, depresją, spadkiem odporności czy zwykłym złym samopoczuciem warto spróbować sobie pomóc otwierając się na niezwykłe możliwości medycyny niekonwencjonalnej.

Bioenergoterapia polega na przekazywaniu przez bioterapeutę swojej energii biologicznej przez dotyk lub działanie na odległość. Jest metodą nieinwazyjną, doskonale uzupełniającą metody konwencjonalne, cechuje się holistycznym podejściem do pacjenta. Skupia uwagę nie tylko na skutkach, czyli bólu, chorobie ale i przyczynie powstania problemu zdrowotnego.

Bioterapeuta wykrywa miejsce zaburzeń energetycznych w ciele chorego, usuwa blokady energetyczne i ładuje pozytywną energią miejsca, gdzie jej brakuje, przez co organizm sam się zaczyna regenerować i dochodzi do uzdrowienia. Tak jak w medycynie konwencjonalnej potrzeba kilku zabiegów, czasu na wyleczenie tak i w bioterapii nie należy spodziewać się natychmiastowego uzdrowienia, choć i takie przypadki się zdarzają.

Z bioenergoterapii można korzystać nie tylko wtedy, gdy problem pojawi się w ciele fizycznym poprzez ból czy chorobę ale dużo wcześniej, gdyż choroba pojawia się najpierw w ciałach subtelnych czyli w aurze. Także warto od czasu do czasu oczyścić swoja aurę.

Oprócz typowej bioenergoterapii zajmuje się także znachorstwem czyli:

- przelewanie wosku u dzieci i dorosłych
- oczyszczanie energetyczne osób, pomieszczeń
- spalanie róży

Naturalne metody leczenia mają wielowiekową tradycję, warto więc skorzystać z tej wiedzy. Wystarczy spojrzeć na Chiny, gdzie leczenie naturalne jest z powodzeniem stosowane w ogólno dostępnych placówkach szpitalnych.

Kontakt i zapisy telefoniczne 507-198-481

arkadia225@wp.pl

zapraszam Agnieszka Janeczko